Zuzana Pekařová ♀ (ž)

Prosím, představ se našim divákům.

Čauki lidi, jmenuji se Zuzka a jsem moc ráda, že jsem byla pozvána. Řekla bych, že jsem normální holka. Škola, kámošky, můj kluk, nákupy, kultura a tak. Letos hlavně ta škola, protože mě čeká matura. Jinak jsem vyrůstala jen s mamkou a teď bydlím s mým přítelem Michalem, pro vás asi Katem. Jsme spolu už tři roky a musel nás dát dohromady sám osud.

Jaké jsou tvé silné a slabé stránky?

Lidi říkají, že jsem milá hodná a trpělivá. Já se raději prezentuji jako soběstačná, nezávislá a milující. 

Jsem strašný shopaholik. Naštěstí řeší naše finance Michal.

Co tě baví a co máš ráda?

Moc mě naplňuje pomáhat ostatním. Chodívám do domu pro seniory si s nima povídat, hrát hry a někdy jim i předčítám. Super byl kurz první pomoci. Bylo to jak v nějakém akčňáku, všude krev a zranění. Jinak hudba, nejvíc česká tvorba.

Jak ses k tomuhle vlastně dostala? 

Pozval mě Michal a trochu mu vyklouzlo, že tam bude i Magda, takže to bylo naprosto jasný. Tolik se mi nechtělo, s duchama bysme si neměli zahrávat. Ale tak vždycky můžem s Míšou odjet domů, že jo?

Co si od téhle akce slibuješ?

Nic moc. Chci se s vámi prostě pobavit a trochu víc sblížit. Jen by tam nemusela být ta černá fúrie.

Jaký je tvůj názor na křesťanství?

Křesťanství je zaručeně fajn. Považuji se za křesťanku, ale ještě jsem nebyla pokřtěná. Věřím však tak nějak svým způsobem, protože jsem vyrostla jen s mámou a ta na víru zanevřela.

Čeho se bojíš?

Nenávidím pavouky a těsné prostory, není to přímo klaustrofobie, abych např. nezvládla výtah, ale nemám to prostě ráda. Také nezvládám být příliš dlouho o samotě.

Jaký máš vztah k duchům a jinému nadpřirozenu?

Strašně mě potěšilo, jak jsem zjistila, že tady bude i ScaryAsh! Viděla jsem několik videí a upřímně, jsem fakt ráda, že to někdo zpracoval. Já bych ty filmy nedokázala zkousnout. Jakože koukáme na ně s přáteli, ale vždy dám přednost romantické komedii. Aha jo, duchů a podobných příšer se bojím. Není to přirozené. 

Chceš něco sdělit divákům?

Jsi úžasné zlatíčko, že jsi nás takhle přizval na víkendovku, a ještě k tomu z nás uděláš hvězdy! Lidi! Určitě odebírejte!

Kdyby ses měla popsat písničkou, která by to byla?

To ti musím říct! Písnička Navěky od Tomáše Kluse je naprosto boží.