Štěpán “ScaryAsh” Urban ♂♀ (m, ž)

Prosím, představ se našim divákům.

Čus bando, já jsem ScaryAsh a přináším vám další hororový zážitek. Pro ty z vás, kteří mě neznají, mám kanál o strašidelných hrách a filmech, kde vám každý týden dávám dávku příjemného děsu. Tentokrát to bude s milovníkem hrůzných zážitků a lovcem tajemna jménem Shinpi. 

Oblíbil jsem si toto téma pro mé přátele, jelikož nemají ke strachu daleko a zajímal je příběh různých filmů a her. První videa jsem udělal pro ně. Tito skvělí lidé mě dále podpořili a nakonec se můj kanál stal mým životem. 

Dále spolupracuji s developery hororovek a snažím se pomáhat i českým tvůrcům s gameplayem a storytellingem. 

Jsem váš odvážný strašpytel, kterej se pro vás vrhá do nebezpečenství a odhaluje faily herního a filmového průmyslu. 

Jak jsi získal svou přezdívku?

Hele, Smrtelný zlo a Army of Darkness jsou moje srdcovky. Ash Williams je a vždy bude ten nejostřejší protagonista vůbec a jeho temný já mě celkem děsilo, když jsem byl malej špunt. Proto taky Scary Ash.

Jaké jsou tvé silné a slabé stránky?

Určitě mám pro strach uděláno a jen tak něčeho se nezaleknu… Ok tak trochu kecám. Z dobrý hororový atmosféry dokážu být podělanej až za ušima, a při dobrý lekačce nadskakuju se židlí do vzduchu jako každej druhej. Ale mám celkem smysl pro detail a celkem kritický oko ohledně všeho děsivýho. A za ty roky v tomhle odvětví se už nenechávám jen tak něčím zaskočit… teda většinou.

Co tě baví a co máš rád?

Horory všeobecně. Ať už knihy, filmy, hry. Nedokážu říct ne, když se mi pod ruce dostane nějaký kvalitní dílko. Miluju takovej ten pocit, když vám běhá mráz po zádech a naskakuje husí kůže. Ten pocit děsu, který ve vás pomalu roste a vy se ho snažíte překonat. I když vaše spoďáry už dávno nejsou čistý.

Jak ses k tomuhle vlastně dostal? 

Tohle jsem už zmínil ve svém představení. Co se týče tohohle projektu, tak je to dle mého názoru příjemné zpestření mé obvyklé činnosti.

Co si od téhle akce slibuješ?

Rozšíření obzorů a vystoupení z mé komfortní zóny mého natáčecího studia. Pro své skalní fanoušky bych přece udělal od A do Z.

Jaký je tvůj názor na křesťanství?

To je ta víra, kdy mi neustále zvoní na dveře? Ale beze srandy. Jo, křesťanství jako takové je založené na vyjadřování vděku a za to má u mě velký lajk.

Čeho se bojíš?

Všeho co na mě vyskočí. Nemám, fakt nemám rád přílišné a neohrabané lekačky. 

Jaký máš vztah k duchům a jinému nadpřirozenu?

Víte kolik jsem za svou historii odprovodil duchů? Reálně žádného, ale ve hrách jich byly stovky. Duchové jsou jen v naší fantazii a občas dobrým strašidelným prvkem.

Chceš něco sdělit divákům?

Určitě nezapomeňte hlídat, kdy vyjde tohle společný video a po zhlédnutí ho nezapomeňte olajkovat. A pokud se vám líbí to co Shimpi nebo já děláme tak ani nezapomeňte odebírat naše kanály pro vaši další dávku hrůzy nebo průzkum další temné legendy. Muhahaha. 

Kdyby ses měl popsat písničkou, která by to byla?

Ou… No kdybych se měl popsat písničkou, tak jediný co by plně vystihovalo moji lásku k hororu a moji poťouchlou náladu by byla úvodní písnička z filmu Beetlejuice složená geniálním skladatelem Dannym Elfmanem