Michael “Kat” Pospíšil ♂ (m)

Prosím, představ se našim divákům.

Ahoj lidi, jmenuji se Michal, říkejte mi prosím Kate. Alex je můj sourozenec, což už asi víte. Uhm, máme rozdílné otce a vyrostli jsme společně na venkově na jihu Moravy. 

Studuji psychologii a pracuji jako realitní makléř. Mám partnerku Zuzanu, se kterou jsme již dva a půl roku. Zuzka je naprosto úžasná slečna a velmi ji miluji. Jsem rád, že si společně tolik rozumíme a věřím, že budeme přínosem pro další video mého sourozence.

Alex je podle mě trošku alternativního charakteru, ale stále se máme velmi rádi a budu svou rodinu ve všem podporovat.

Jak jsi získal svou přezdívku?

Snažil jsem se Alex usměrňovat už od mala a přistála mi přezdívka Kat. Tedy že kazím zábavu a nedokážu se dostatečně odvázat. Upřímně, myslím si, že na mě tato přezdívka sedí, protože mám rád pořádek a jasno v každé situaci. Občas bývám možná příliš přímý a úsečný. Proto Kat.

Jaké jsou tvé silné a slabé stránky?

Silné stránky? Nad tím jsem příliš nepřemýšlel. Co mě hned napadlo je to, že umím jít za svým cílem. Ono se mi tohle vyplácí i v byznysu. Dále asi upřímnost, pořádkumilovnost a další asi musí posoudit mé okolí.

No, je pravda, že jsem upřímnost řekl i jako silnou stránku, ale sám ji trochu považuji zároveň za slabou. Snažím se žít spořádaný život, tak jak mě učil otec. Mou neřestí jsou fastfoody a jiný junkfood, jelikož nemám příliš času si vařit.

Co tě baví a co máš rád?

Rychlou jízdu na motorce a nějaký adrenalin v životě. Dobré kvalitní jídlo, networking, pomáhání ostatním a hlavně můj vztah s Bohem.

Jak ses k tomuhle vlastně dostal? 

Alex chce, abych se přidal. Nejspíš to dopadne jako vždy. Budu na ostatní dávat pozor, aby nezneuctili vysvěcenou faru na téhle akci.

Co si od téhle akce slibuješ?

Hlavně bych chtěl, aby vše dobře dopadlo. Duchové by se neměli rušit v jejich věčném klidu.

Jaký je tvůj názor na křesťanství?

Jsem křtěný katolík, přestože jsem nyní ve fázi, kdy přemýšlím spíše o alternativních cestách křesťanství.

Čeho se bojíš?

Bojím se selhání. Chci zajistit svou partnerku, rodinu a mé blízké obecně. Kéž by Bůh dal, aby neskončili v pekle.

Jaký máš vztah k duchům a jinému nadpřirozenu?

Jako katolík si myslím, že duše našich blízkých nás vždy provázejí a dohlížejí na nás z nebeské výše. 

Chceš něco sdělit divákům?

Můj pohled na nynější společnost je takový, že ztrácíme veškerou víru ať už v kteréhokoliv boha. Lidé dokonce ztrácejí víru i sami v sebe. Věřte si, zvládnete to. Život je radost. 

Kdyby ses měl popsat písničkou, která by to byla?

Hele, hodně se mi zalíbili Powerwolf. Abych vybral konkrétně jednu, tak Blessed and Posessed.