Alex “Shinpi” Sládek ♂ ♀ (m, ž)

Prosím, představ se našim divákům.

Ahoj všem, pro ty co mě neznají: jmenuji se Alex, říkejte mi Shinpi. Ptáte se, proč Shinpi [šinpi]? Protože mám rád tajemná místa a záhady. Slovo japonského původu, znamená tajemství nebo záhada. Považuju se za lovce duchů a objevitele nepoznaného. Do you want to know more? Koukněte na moje další videa. 

Něco ze života: mé dětství se odvíjelo na venkově u Brna, kde jsme řádili na babetách a hráli si na Šíleného Maxe. Střední to trochu nalomila kvůli dojíždění. Mělo to i svá plus, babeta byla časem upgradovaná na motorku. V té době jsem dostal nápad na tento kanál. Zkoušel jsem pak dále studovat, jenže to není pro mě. Chci objevovat a tvořit. 

Jak jsi získal svou přezdívku?

Viz výše, next.

Jaké jsou tvé silné a slabé stránky?

Ha! To jsem si naběhl. Hm, mezi mé slabé stránky bych nahodil, že dříve jednám než myslím. Tak jako třeba s tímhle dotazníkem pro představení mých spolulovců na dalším huntu. Dali mi podmínku, že by bylo vhodné, abychom jej měli všichni. Tákže! Tady je. Co bych pro vás neudělal. 

Mezi své silné stránky řadím zvědavost a upřímnost. 

Co tě baví a co máš rád?

Záhady a tajemno, next. Hm, musím přidat čokoládový cake a gin s tonicem v jakémkoliv množství.

Jak ses k tomuhle vlastně dostal? 

Miluji seriál Scooby Doo a díky své zvědavosti chci na všechno přijít. 

Co si od téhle akce slibuješ?

Povídačky tvrdí, že si faráře odnesl sám ďábel pekelný. Před jeho zmizením se osamělým manželkám vojáků a jiným dámám začaly dít prapodivné věci. Probouzely se s modřinami, vyčerpané a se zajímavými sny. Mnoho z nich tvrdilo, že za nimi někdo v noci chodí, svádí je a celou noc je znásilňuje. Samozřejmě se s tím vyzpovídaly faráři. Co když to nebyla ta správná osoba ke zpovědi? Myslím si, že farář si chtěl prostě zašpásovat a pak utekl. Je to už 80 let, uvidíme. Třeba se nám podaří ho vyvolat a něco se dozvědět. 

Jaký je tvůj názor na křesťanství?

Můj nevlastní otec je silně věřící katolík. Já a náboženství nejdeme dohromady. Já a můj otčím nejdeme dohromady.

Čeho se bojíš?

Pásku mého fotříka, hehe. Ne. Čeho se bojím? To je těžké. Jakože, asi spíše nějakého konceptu. Třeba smrt může být děsivá, ukončení existence. Ha! Bojím se, že mi demonetizují kanál. Ale teď trochu vážně, řekl bych že beznaděje. Situace, které nemám pod kontrolou, mi nejsou příjemné. 

Jaký máš vztah k duchům a jinému nadpřirozenu?

Kladný, haha. Chci jim přijít na kloub. Zatím jsme na kanálu představili pár záběrů a nějaké záhadné zvuky. Nyní se poprvé pokusíme někoho vyvolat.

Chceš něco sdělit divákům?

Máte se na co těšit! Bude to velké! Nezapomeňte kliknout na Odebírat a zvoneček vedle. Pokud se vám nápad interview a hostů líbí a chcete více takového obsahu, tak dejte to se mi líbí! Pokud, ale vážně, pokud tohle video dosáhne deseti tisíc lajků, tak vám v následujícím videu představím dalšího známého youtubera.

Kdyby ses měl popsat písničkou, která by to byla?

Jednoznačně IDK od Bruce Wiegnera