Daniel “Scooby” Šedý ♂ ♀ (m, ž)

Prosím, představ se našim divákům.

Hoj děcka, máte se fanfárově? Jsem týpek pro každou vylomeninu a snažím se, aby všechno bylo kyslík a draslík, prostě OK.

Jak jsi získal svou přezdívku?

Do všeho strkám nos a mám rád sušenky.

Jaké jsou tvé silné a slabé stránky?

Nic mě jen tak nerozhází a uchovávám si klidnou hlavu v každé situaci. Ono to nějak dopadne. Slabé stránky? Zpěv, víno a ženy?

Co tě baví a co máš rád?

Baví mě chillovat a investigovat neboli taky investichill. To tak sedneš do křesla, ubalíš, zapálíš a vlezeš na internet. Nezapomenout überhudbu a pořádnou konspiračku k debunknutí. Rád fotím, ten pocit zmáčknutí spouště v atmosféře pohybu plného bezbarvých zvuků. Vždy si přijdu jak čaroděj, který navždy zmrazí čas. A víte co? Všichni se mě ptají, co je lepší. Nikon nebo Canon? Nikon podle mě exceluje v

Mám vás vážně rád, takže teď vám v rámci zachování duševního zdraví ušetřím tak půlhodinu čtení, ju?

…, proto za mě zaručeně vyhrává Leica!

Co si od téhle akce slibuješ?

Jo, tohle bude dobrý maso. Prý ten týpek chodil za spoustou ženských a ještě k tomu kněz. Projdeme to od sklepa po půdu a budeme hledat nějaké informace. Přes den bychom mohli podrbat s nějakýma starousedlicema, co by mohly mít nějaké zkazky. Prostě paráda.

Jaký je tvůj názor na křesťanství?

Ten koncept je určitě zajímavý, ale spíš ve vztahu k době, kdy vznikl a fungoval. Velkou část z toho už se nám povedlo překonat vědou a rozumem. Na druhou stranu mám pocit, že lidi přicházejí o víru obecně, a že se to odráží ve vzájemných vztazích. A tím myslím mezilidské vztahy a ne nutně křesťanskou víru.

Čeho se bojíš?

Nevím o ničem, čeho bych se vyloženě bál. Až to potkám, tak ti řeknu.

Jaký máš vztah k duchům a jinému nadpřirozenu?

Jako fakt? Hele, myslím, že něco existuje, ale jestli přímo duchové nebo čáry máry. To úplně ne. Myslím si, že spíš je to něco, co jsme zatím nedokázali vědecky osvětlit, a proto tomu tajemně říkáme nadpřirozeno. Bůhů, baf!

Chceš něco sdělit divákům?

 Lidi! Mrkněte na náš kanál a věřte v kritické myšlení! Hlavně v naší době je to velmi důležitá dovednost, kterou bychom měli všichni více rozvíjet.

Kdyby ses měl popsat písničkou, která by to byla?

Už jste slyšeli antisystémovou pecku od Dubioza Kolektiv?